Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KÄRL, 1800-talets första hälft, koppar, på 3 smides ben, märkt 1832 och 1836, 52 3/4 kannor, höjd ca 53, diameter ca 74 cm
Slitage, repor, bucklor, ställvis anlöpning
662534
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här