Old Mashad
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, old, Mashad, ull på bomullsvarp, röd botten med floral dekor och central medaljong, i ena kanten otydligt signerad ?????? (Buwadrah)?, ca 334x245 cm
Jämnt slitage, smärre fläckar förekommer
662547
2019-07-16