Väggplåtar barock

Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock
Väggplåtar barock

Såld för:

35 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGPLÅTAR, 1 par, barock, 1700-tal, driven mässing, delvis försilvrad, höjd ca 56 cm

Skador, krön saknas

662553

2019-07-16