Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurer, signerad Lindström, olja på duk, ca 41x33 cm
Mindre färgbortfall
662554
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här