Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurer, signerad Lindström, olja på duk, ca 41x33 cm

Mindre färgbortfall

662554

2019-07-16