Henrik Bager oljemålning
Closed
2019-07-16
662561
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HENRIK BAGER (född 1948): Flickor på strand, monogramsignerad och daterad -92, samt signerad à tergo, olja på duk, ca 37x40 cm