Henrik Bager oljemålning

Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK BAGER (född 1948): Flickor på strand, monogramsignerad och daterad -92, samt signerad à tergo, olja på duk, ca 37x40 cm

662561

2019-07-16