Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad par 29.1.78, L. Jirlow, gouache, bildmått ca 29x20 cm
Med dedikation, veck
662566
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här