Lennart Jirlow gouache

Lennart Jirlow gouache
Lennart Jirlow gouache
Lennart Jirlow gouache
Lennart Jirlow gouache
Lennart Jirlow gouache
Lennart Jirlow gouache

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad par 29.1.78, L. Jirlow, gouache, bildmått ca 29x20 cm

Med dedikation, veck

662566

2019-07-16