Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Dörr, signerad Jirlow, olja på pannå, ca 24x19 cm
Smärre färgbortfall i marginalen
662574
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här