Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Dörr, signerad Jirlow, olja på pannå, ca 24x19 cm

Smärre färgbortfall i marginalen

662574

2019-07-16