Helena tynell glasskulptur

Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur
Helena tynell glasskulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELENA TYNELL, glasskulptur, signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi, klart och färgat glas. Höjd 19,5 cm, 15x12 cm

Slitage i form av mindre repor vid botten

662575

2019-07-17