Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELENA TYNELL, glasskulptur, signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi, klart och färgat glas. Höjd 19,5 cm, 15x12 cm
Slitage i form av mindre repor vid botten
662575
2019-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här