Oljemålning 1800-tal
Vollendet
2019-07-16
662577
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka på stol, osignerad, olja på pannå, ca 16,5x13,5 cm