Ljuskrona
Closed
2019-07-16
662578
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk-stil, 1900-talets första kvartal, stomme i mässing, dekor med kransar, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 90 cm
Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage