2 skedar från omkring 1870-90-talet, SKultuna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULTUNA, 2 skedar, 1870-90-tal, mässing, ena stämplad Skultunabruk med krona, längd ca 20,5 samt 20 cm

Åldersrelaterat slitage, nött plätering

662586

2019-07-17