Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 18k guld med odlad mabépärla, ø ca 6.1 mm, stämplad ´´G*´´, Stockholm, 1919, ringstorlek 16.25, totalvikt ca 1.9 g
Slitage, odlad pärlan med mindre ojämnheter på ytan
662589
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här