Bodil Hedlund oljemålning
Valmis
2019-07-16
662590
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BODIL HEDLUND (född 1946): Komposition med Hink, signerad B Hedlund, olja på duk, ca 42x35 cm