Siri Derkert färglitografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIRI DERKERT (1888-1973): ´´Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad 18/60, färglitografi, ca 55x42 cm
Kuntoraportti
662591
Päivämäärä:
2019-07-16