Siri Derkert färglitografi

Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIRI DERKERT (1888-1973): ´´Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad 18/60, färglitografi, ca 55x42 cm

Kuntoraportti

662591

Päivämäärä:

2019-07-16