Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): ´´Lithographe II´´, signerad, VIII/LXXX, litografi, bildmått ca 32x24 cm
Litteratur: Cramer V,1037 , Mourlot 1037.

Något gulnad i marginalen

662609

2019-07-16