Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): ´´Lithographe II´´, signerad, VIII/LXXX, litografi, bildmått ca 32x24 cm
Litteratur: Cramer V,1037 , Mourlot 1037.
Något gulnad i marginalen
662609
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här