Jan Stenmark färglitografi

Jan Stenmark färglitografi
Jan Stenmark färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STENMARK (född 1949): Möte i kupeén, signerad Jan Stenmark, numrerad 145/150, färgoffset tryck, bildyta ca 43x43 cm

662623

2019-07-18