Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i smide, dekor av ugglor i koppar, frostade glaskupor, höjd ca 115, diameter 47 cm
Textilen med skador
662624
2019-07-16