Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i smide, dekor av ugglor i koppar, frostade glaskupor, höjd ca 115, diameter 47 cm

Textilen med skador

662624

2019-07-16