Soffbord 1900-talets

Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets
Soffbord 1900-talets

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, med klaffar, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 58, 114x65, total längd 50 cm

Ytskador

662638

2019-07-16