Korkskruv "Campagnolo"

Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAMPAGNOLO, korkskruv, "Big", 1970/80-tal, Italien, guldpläterad metall, fjädrande nederdel, längd 30 cm

Smärre slitage, aningen nött plätering

662645

2019-07-16