Althorn

Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn
Althorn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALTHORN, omkring 1900-talets mitt, Masterhand Special, i hårt fodral, längd ca 62 cm

Slitage

662649

2019-07-15