Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SIGNALTRUMPET, 1900-tal, "True-Sound", Birger Steiner, Stockholm, med banderoll, extra munstycke medföljer, längd ca 47,5 cm
Bucklor
662653
2019-07-15