Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORNETT, ca 1930-tal, "Imperial", Boosey & Hawkes Ltd, London, märkt HP 255741, extra munstycke märkt Ahlberg & Ohlsson medföljer, längd ca 38 cm
Bucklor
662668
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här