Chesterfield fåtöljer

Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn, etikettmärkt "Wade upholstery limited Long Eaton England", sitthöjd ca 44 cm

Repor och märken

662670

2019-08-19