Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn, etikettmärkt "Wade upholstery limited Long Eaton England", tresits, längd ca 208 cm, sitthöjd ca 44 cm

Repor och märken

662671

2019-08-19