Badrumsinteriör, Les Bains Decors de Porcelaine

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BADRUMSINTERIÖR, Les Bains Decors de Porcelaine, De Paris, Frankrike, porslin, 5 delar, 1900-talets andra hälft, bestående av 1 handfat, 1 hållare för toalettpapper, 2 handukskrokar samt 1 tvålkopp, handfatets höjd ca 20, 37x30 cm

Bruksslitage

662677

2019-07-16