Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, dörrspegel med polykrom figurscen, invändigt klätt av röd plysch, höjd ca 165, 85x40 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador, figurscen med krackeleringar
662690
2019-07-16