Martin Verner Poser oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN VERNER POSER (född 1909): Strandmotiv, signerad, olja på duk, ca 35x41 cm

662702

2019-07-16