Lindorm Liljefors skogslandskap med älg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogslandskap med älg, signerad och daterad Lindorm L 69, olja på pannå, 32x43 cm

662712

2019-07-18