Laxbräda

Laxbräda
Laxbräda
Laxbräda
Laxbräda
Laxbräda
Laxbräda

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

LAXBRÄDA, 1900-talets andar hälft, vitmetall och trä, längd ca 90 cm

Mindre slitage

662725

2019-07-16