Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALAIN BERK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, signerad Alain Berk-Vitz, numrerad 3/99, färglitografi, bladstorlek ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ramen
662726
2019-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här