Alain Berk-vitz färglitografi
Valmis
2019-07-18
662726
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ALAIN BERK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, signerad Alain Berk-Vitz, numrerad 3/99, färglitografi, bladstorlek ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ramen