Alain Berk-vitz färglitografi

Alain Berk-vitz färglitografi
Alain Berk-vitz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALAIN BERK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, signerad Alain Berk-Vitz, numrerad 3/99, färglitografi, bladstorlek ca 66x50 cm

Ej examinerad ur ramen

662726

2019-07-18