Novossadiouk oljemålning

Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and poppies", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 80x50 cm, oramad

662730

2019-07-19