Bordslampa
2019-07-16
662733
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets först hälft, arm och fat i mässing, skärm i rödlackerad plåt, justerbar höjd
Slitage, ställvis förlust av färg, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen