Fiskfat Gustafsberg

Fiskfat Gustafsberg
Fiskfat Gustafsberg
Fiskfat Gustafsberg
Fiskfat Gustafsberg
Fiskfat Gustafsberg
Fiskfat Gustafsberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKFAT, Gustafsberg, daterad 1881, handmålad dekor i underglasyr, stämpelsignerad EG, längd 42x22 cm

662735

2019-07-16