Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL ÖRBO (1890-1958): (2) Kvinnoporträtt, signerade i blyerts, varav en daterad 1917, etsningar, bildstorlek ca 24.5x17.5 cm
Ej examinerade ur ramen
662740
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här