skrivbordstol England

skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England
skrivbordstol  England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, på hjul, svart skinnklädsel, djuphäftad rygg, höjm och sänkbar

Slitage

662772

2019-07-16