Samekniv
Closed
2019-07-17
662788
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SAMEKNIV, skaft samt slida i graverat renhorn, osignerad, längd ink slida ca 20 cm
Bruksslitage