Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900/2000-tal, 10 lamphållare, stomme i lackerad metall med textilt material över, etikettmärkt ´´Seville´´, höjd ca 60, diameter 90 cm,

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

662798

2019-07-17