Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, ca 101x151 cm

662810

2019-07-16