Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
GEORG JENSEN, skedar, 11 st., sterlingsilver, delvis förgyllda, en med infattad karneol, längd ca 15-16 cm, vikt ca 500 g
Smärre slitage
662811
2019-07-16