Georg Jensen silverskedar

Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar
Georg Jensen silverskedar

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

GEORG JENSEN, skedar, 11 st., sterlingsilver, delvis förgyllda, en med infattad karneol, längd ca 15-16 cm, vikt ca 500 g

Smärre slitage

662811

2019-07-16