Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVERSKEDAR, (9) bl a Ryssland och Norge, den norska 1700-tal, de övriga 1800 och 1900-tal, längd mellan 9-19 cm, vikt ca 170 g

Slitage

662820

2019-07-17