17 delar silver

17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver
17 delar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI SILVER, 17 dlr, 18/1900-tal, bestående av soppslev, 1825, 6 moccaskedar, 830, Norge, 3 skedar, 1 druvsax, 1 kaktäng, 2 sockertänger, 1 tesked, 2 servettringar

Bruksslitage

662822

2019-07-17