Broderad tavla

Broderad tavla
Broderad tavla
Broderad tavla
Broderad tavla

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRODERAD TAVLA, med svenska riksvapenet, 1800-talets slut, bl a silvertråd, ca 30x50 cm

Reva i tyget, åldersrelaterat slitage

662823

2019-07-16