David Rosén stolar "Napoli"

David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar
David Rosén stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÈN, stolar, 4 st, "Napoli", mahogny, spjälad rygg, lös klädd sits, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd ca 100 cm

Sedvanligt bruksslitage

662841

2019-07-16