Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
INGEMAR THILLMARK, fåtölj, "Läckö", för OPE, 1900-talets andra hälft, stomme av betas och lackad bok, klädsel i brunt skinn.
en knapp saknas, slitage
662843
2019-07-18