Fåtölj Ingemar Thillmark Läckö

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

INGEMAR THILLMARK, fåtölj, "Läckö", för OPE, 1900-talets andra hälft, stomme av betas och lackad bok, klädsel i brunt skinn.

en knapp saknas, slitage

662843

2019-07-18