Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, karl johanstil/blandstil, tidigt 1900-tal, fanérat med mahogny, tvådelat spegelglas, skuren dekor mått ca 145x65 cm
Bruksslitage
662857
2019-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här