Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

Spegel, karl johanstil/blandstil, tidigt 1900-tal, fanérat med mahogny, tvådelat spegelglas, skuren dekor mått ca 145x65 cm

Bruksslitage

662857

2019-07-17