JohnI Ivar Berg

JohnI Ivar Berg
JohnI Ivar Berg
JohnI Ivar Berg
JohnI Ivar Berg
JohnI Ivar Berg
JohnI Ivar Berg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (3) Stilleben, strandmotiv och modellstudie, varav en signerad, olja på duk och panå, ca 43x40 cm, ca 33x41 cm repektive 34x29 cm

662860

2019-07-17