Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, Electroskandia, stomme i vit krymplack, höjd 32 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
662862
Datum:
2019-07-17
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här